Зимова школа для молоді «Український MineCraft: Видобуваймо камінь по-європейськи!»

Запрошуємо взяти участь у 2-денній Зимовій гірничій Школі для учнів старших класів та прогресивної молоді, яку факультет гірничої справи, природокористування та будівництва Державного університету «Житомирська політехніка» організовує в межах проєкту «Інтеграція рамок та норм ЄС в сфері індустрії блочного каменю в Україні» за підтримки програми Європейського Союзу Еразмус+ та Департаменту освіти і науки Житомирської ОДА.

Ця унікальна навчальна ініціатива відбуватиметься вперше для поширення знань про Європейський Союз та заохочення молоді  брати участь у пришвидшенні промислової Європейській Інтеграції України.

Дати: 1-2 лютого 2024 року, початок об 11:00

Місце: м. Житомир, Державний університет «Житомирська політехніка», конференц-зал (2 поверх головного корпусу)

Поговоримо про:

• сучасні технології видобутку корисних копалин;
  • технології обробки природного каменю;
  • алмази та золото;
  • міжнародні перспективи розвитку кар’єри для студентів та випускників факультету.

Програма заходу передбачає:

• Інтерактивні лекції;
  • Презентації сучасних лабораторій;
  • Екскурсія музеєм науки та технологій;
  • Тематичні конкурси з цінними призами;
  • Смаколики та кава-брейк для офлайн учасників.

Як взяти участь:

Реєстрація триватиме до 31 січня 23:59. Кількість місць обмежена!

Участь у школі безкоштовна. Для охочих взяти участь онлайн пропонуємо долучатись до інтерактивних лекцій 1 лютого – 11:00-12:00, 13:30-15:00 та 2 лютого – 11:20-13:30 за посиланням.