workshops
Житомирська політехніка – переможець конкурсу проектів Еразмус+: Жан Моне
![](https://inteuas.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/news1.png)
За результатами конкурсного відбору 2022 р. Державний університет «Житомирська політехніка» вперше здобув проект за програмою Еразмус+: Жан Моне Модуль «INTEUAS – Інтеграція рамок та норм ЄС в сфері індустрії блочного каменю в Україні».
Тривалість проекту – 2022-2025 рр.;
Сума гранту: 30000 євро;
Цілі проекту:
- модернізація існуючих і розробка та впровадження нових навчальних курсів у розрізі застосування підходів і норм ЄС щодо функціонування індустрії блочного каменю, у рамках підготовки фахівців за спеціальностями гірничого профілю;
- підвищення інтересу до Європейського Союзу через призму вивчення та імплементації в Україні норм і стандартів, що застосовуються в сфері індустрії блочного каменю в країнах ЄС.
![](https://inteuas.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/in-text-1024x408.jpg)
Основними виконавцями проекту є навчальні підрозділи Гірничо-екологічного факультету: кафедра розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. та кафедра маркшейдерії.