Робота команди проєкту Еразмус+ напряму Жана Моне “INTegrationof EU framework and policies in UA dimension Stone industry”

3-7 жовтня робоча команда проєкту Еразмус+ напряму Жана Моне “INTegrationof EU framework and policies in UA dimension Stone industry” взяла участь у міжнародному освітньому заході – циклу воркшопів, присвячених актуальним питанням інноваційних методів навчання, кращих практик використання «зелених» і цифрових технологій та отримання здобувачами нових компетентностей професійного розвитку: «Імплементація «зелених» та цифрових технологій в міжнародний освітній простір». Захід був організований КПІ ім. Ігоря Сікорського (кафедра Геоінженерії НН ІЕЕ).

Представники кафедри розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. презентували проєкт нового для Житомирської політехніки напряму та запросили учасників воркшопу з Туреччини, Латвії, Польщі, Азербайджану, України та інших країн долучитися до майбутніх проєктних заходів з метою популяризації теми проєкту на національному та міжнародному рівнях.

Крім того, присутні обговорили важливість впровадження передових практик Європейського Союзу в інженерну освіту та промисловість України, що, як очікується, пришвидшить набуття Україною статусу повноправного члена ЄС.

Дякуємо організаторам та партнерам, доповідачам та слухачам за успішну реалізацію цього заходу!