Круглий стіл з експертами в сфері гірництва в рамках проєкту Жан Моне «INTEUAS»

20 грудня 2022 року в рамках проєкту напряму Жана Моне Модулі «Інтеграція рамок та норм ЄС в сфері індустрії блочного каменю в Україні» (INTEUAS) програми Erasmus+ відбулась зустріч із експертами у сфері гірництва.

Метою зустрічі було встановлення багаторівневого діалогу між академічним та неакадемічним сектором з метою проведення комплексного аналізу потреб у галузі видобутку та обробки блочного каменю щодо технологічних, екологічних та правових аспектів для формування найбільш актуального змісту навчальних курсів INTEUAS з врахуванням потреб потенційних роботодавців майбутніх випускників гірничих спеціальностей Житомирської політехніки.

До заходу доєдналися генеральний директор ТОВ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ» Володимир СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник кар’єру ТОВ «КЛМ Гранресурс» Сергій ШИШКО, керівник ТОВ «Укрстоун» Володимир ЛЕВИЦЬКИЙ, головний інженер ТОВ «Омелянівський кар’єр» Євген ПОГОРЄЛОВ, член-кореспондент Академії гірничих наук України, професор Олена РЕМЕЗОВА, представник ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» Марія КОРБУТ, т.в.о. директора ТОВ «Гранітний кар’єр» Олександр ТОЛКАЧ, а також викладачі та аспіранти факультету гірничої справи, природокористування та будівництва,

Робоча група Проєкту обговорила з запрошеними експертами зміст Проєкту та взяла до уваги побажання потенційних роботодавців для формування змісту навчальних дисциплін та необхідних європейсько-орієнтованих знань випускників гірничих спеціальностей, яких потребує сучасний бізнес.

Також із запрошеними експертами було обговорено можливість практичної підготовки студентів на виробництві, підписання/продовження договорів про науково-технічне співробітництво, а також можливість навчання працівників організацій-учасників заходу в рамках Літніх Шкіл INTEUAS.

Дякуємо всім присутнім за плідну співпрацю і корисні поради для покращення проєктних розробок!