Еразмус+: розвиток співпраці з Університетом м. Кальярі, Італія

З 05 по 11 листопада 2023 року, в рамках чинного проєкту Erasmus+/Міжнародна кредитна мобільність, викладачі факультету гірничої справи, природокористування та будівництва відвідали Університет м. Кальярі, Італія.

Протягом робочого тижня представники Житомирської політехніки Василь МАМРАЙ та Ніна КИРИЛЕНКО зустрілись з викладачами та науковцями факультету будівництва, екології та архітектури Університету м. Кальярі, ознайомились з ключовими напрямами їх роботи, сучасною лабораторною та навчальною базою. Представники відповідних підрозділів презентували напрямки міжнародної співпраці Університету м. Кальярі з ЗВО різних регіонів.

Крім того, представники Житомирської політехніки прочитали студентам гірничого профілю серію лекцій, присвячених гірничовидобувній галузі України, індустрії блочного каменю та технологіям видобутку та збагачення титанових руд Житомирщини.

Також професор Нікола КАРЕДДУ, завдяки якому розпочалась співпраця між Університетами, організував робочий візит на підприємство компанії BS Quarrysar Group в м. Орозеї на півночі Сардинії, що спеціалізується на видобутку та обробці всесвітньо відомого мармуру. Власники компанії Анна СКАНЧЕЛЛА та Джованні БУОНФІЛ’Ї особисто провели екскурсію представникам Житомирської політехніки по кар’єру та каменеобробній фабриці, розказавши про тонкощі організації ефективної роботи такого потужного підприємства.

Наприкінці робочого тижня разом з начальником Офісу міжнародної мобільності ISMOKA Анною Марією Алої було обговорено деталі підготовки нових проєктних пропозицій для наступного конкурсу програми Еразмус+.

Висловлюємо вдячність професору Н. КАРЕДДУ за професійну організацію візиту! Працюємо разом задля зміцнення міжуніверситетської співпраці!