Анонс! Круглий стіл з експертами в сфері гірництва в рамках проєкту Жан Моне «INTEUAS»

16 грудня 2022 року о 13:30 в рамках проєкту Жана Моне Модуль «Інтеграція рамок та норм ЄС в сфері індустрії блочного каменю в Україні» (INTEUAS) на базі Житомирської політехніки відбудеться зустріч із експертами у сфері видобутку, обробки і торгівлі блочним каменем, представниками організацій, що контролюють діяльність гірничих підприємств, а також представниками екологічних громадських організацій.

Мета зустрічі – встановлення багаторівневого діалогу між академічним сектором та представниками бізнесу, ГО проведення комплексного аналізу потреб у галузі видобутку та обробки блочного каменю щодо технологічних, екологічних та правових аспектів, з метою подальшого формування змісту навчальних курсів INTEUAS з врахуванням потреб майбутніх роботодавців випускників гірничих спеціальностей Житомирської політехніки.

В рамках Круглого столу планується обговорити сучасні виклики в кам’яній (добувній та обробній) промисловості та напрями їх подолання, з особливим акцентом на передовий досвід ЄС в цій сфері, на шляху евроінтеграційних прагнень України.

Запрошеним неакадемічним експертам буде представлено опис Проєкту та план модернізації курсів, щоб вони оцінили його та запропонували можливі європейсько-орієнтовані зміни, а також висловили свої побажання щодо компетенцій, які б вони хотіли сформувати у своїх майбутніх працівників.

Крім того в рамках зустрічі буде узгоджено можливість укладання угод про співпрацю з усіма зацікавленими сторонами.

Запрошені організації: ТОВ «НІКА-ГРАН», ТОВ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ», ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», ТОВ «КЛМ Гранресурс», ПП «Моноліт», ТОВ «Омелянівський кар’єр» та інші.

Мова заходу – українська.

Формат: онлайн на платформі Google Meet.

Для викладачів «Житомирської політехніки» можлива офлайн участь (конференц зала університету).

Програма заходу:

1. Презентація Проєкту.
  2. Презентація курсів INTEUAS.
  3. Обговорення проблем у галузі видобування та обробки природного каменю з представниками бізнесу.
  4. Обговорення проєктів робочих програм дисциплін.
  5. Обговорення можливості практичної підготовки студентів на виробництві.

Координатор – Ніна КИРИЛЕНКО
(+380636718996, nina.kyrylenko@ukr.net, kgt_knp@ztu.edu.ua)