Завершилось навчання експертів в межах Літньої Школи «ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ КАМ’ЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

В межах проєкту INTEUAS реалізується перший потік Літньої Школи «Євроінтеграція кам’яної промисловості України».
 З 16 липня по 3 серпня 2024 року на базі Державного університету «Житомирська політехніка» тривала Літня Школа для підвищення кваліфікації експертів гірничої галузі з питань переходу кам’яної промисловості України до норм та стандартів Європейського Союзу.

Учасники та організатори Школи обмінялися досвідом та знаннями про підходи ЄС в індустрії блочного каменю, обговорили поточні проблеми, що існують в цій сфері, а також шляхи вирішення цих питань з точки зору модернізації технологій, методологій та законодавства, гармонізованого з ЄС.

Літня Школа тривала 16 академічних годин та містила 3 тематичні блоки:

• «Відкриті гірничі роботи» (6 годин)
  • «Фактурна обробка та фрезерування каменю» (4 години)
  • «Міжнародна діяльність в індустрії блочного каменю» (6 годин)

Успішно завершили навчання 15 учасників – представників 8 організацій, дотичних до гірничої галузі: ТзОВ “Західукрвибухпром”, ТОВ “Валки-Ільменіт”, ПП “Автоматизація та аудит”, ТОВ «Червоногранітний карʼєр», ТОВ «МЕЖИРІЧЕНСЬКИЙ ГЗК», ТОВ “УКРАЇНА КАПІТАЛ”, ТОВ “Лезниківський кар’єр” та 1 приватний підприємець.

Усіх учасників нагороджено сертифікатами про підвищення кваліфікації.

Будемо раді бачити усіх охочих в наступних заходах проєкту INTEUAS!